Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Chcieć, to móc - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywni-Korab

Cel:

Celem projektu jest poszerzenie kompetencji społecznych młodzieży poprzez wzmocnienie u młodych ludzi wiary we własne kompetencje oraz zwiększenie ich poczucia własnej wartości, a także zdobycie doświadczenia we wspólnym działaniu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 młodych ludzi w wieku od 13 do 19 lat, którzy znani są koordynatorowi projektu z działań wolontaryjnych.

Opis projektu:

Pierwszy etap projektu to analiza możliwości uczestników oraz nauka tworzenia i realizacji projektu. Grupa zaplanuje 3 przedsięwzięcia i je prezentuje, po czym pomysłodawcy zamienią się w oceniających. Ustalają zasady wyboru najlepszego pomysłu. Ważne w ocenie są efekty, trwałość podjętych działań oraz możliwość kontynuacji projektu o charakterze prospołecznym. Nie jest jeszcze znany temat projektu, który zostaje zrealizowany w drugim etapie. Młodzi organizują finał projektu, który pokazuje im, że potrafią pracować razem, mają pomysły, są kreatywni i przedsiębiorczy. Mają odwagę mieć marzenia i je realizować.

Budżet projektu: 14 300 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywni-Korab

Miejscowość: Staszów

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 40

Kod pocztowy i Poczta: 28-200 Staszów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej: nie dotyczy

Chcieć, to móc

Adama Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, Polska

Więcej