Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Razem podbijajmy świat - 2017

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku

Cel:

Celem projektu jest uzyskanie przez uczestników lepszego rozumienia siebie i innych, podniesienie ich poczucia własnej wartości i pewności siebie, zdobycie przez nich umiejętności pracy w grupie oraz wyboru właściwej ścieżki samorozwoju.

Odbiorcy projektu:

Grupa 18 osób w wieku od 14 do 16 lat.

Opis projektu:

Osią projektu jest sztuka. Młodzi poznają taniec, teatr, fotografię, wystąpienia publiczne. Grupa teatralna pracuje nad tekstem tematycznie związanym z wydarzeniami z historii gminy, a przez okres trzech miesięcy intensywnie ćwiczy pod okiem instruktora; dalej grupa ćwiczy sama i prowadzi zajęcia dla kolegów. Uczestnicy biorą udział w warsztatach fotograficznych i w warsztatach wystąpień publicznych. Dokumentują i publikują wszystkie działania projektu. Młodzież wyjeżdża do Białegostoku i Warszawy w celu pobudzenia aspiracji poznawczych oraz twórczych. W wakacje młodzież organizuje zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci. Zwieńczeniem projektu jest przedstawienie społeczności efektu projektu tj. teatr, taniec i wystawa fotograficzna.

Budżet projektu: 12 775 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku

Miejscowość: Mielnik

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Zaszkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 17-307 Mielnik

Województwo: podlaskie

Powiat: siemiatycki

Adres strony internetowej: www.biblioteka.mielnik.com.pl

Razem podbijajmy świat

83VW+66 Poręby, Polska

Więcej