Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strefa uśmiechu-sejneńska inicjatywa młodzieżowa - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Origo

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie poczucia sprawczości i rozpoznanie własnych możliwości poprzez stworzenie mobilnego programu animacji czasu wolnego skierowanego do lokalnej społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca Sejny.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest założenie i prowadzenie amatorskiej grupy animatorów zabawy, która działała będzie na rzecz lokalnej społeczności. Powstają 4 tematyczne mobilne strefy (grupy): muzyczna, taneczna i dwie animacyjne oraz dodatkowo uczestnicy samodzielnie organizują miejsce spotkań dla młodzieży w formie pierwszej w Sejnach klubokawiarni z ogródkiem. Dotacja przeznaczona zostanie m.in. na zakup akcesoriów animacyjnych (chusta animacyjna 5 m, zestaw piłeczek, zestawy do dużych baniek mydlanych i płyn) i 4 szt. używanych rowerów. Młodzież samodzielnie przygotowuje trwające maksymalnie 2 godz. działania animacyjne, które następnie zaproponuje swoim młodszym koleżankom i kolegom z kilku szkół wiejskich z okolic Sejn.

Budżet projektu: 11 000 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Origo

Miejscowość: Półkoty

Ulica, nr domu i lokalu: Półkoty 22

Kod pocztowy i Poczta: 16-500 Półkoty

Województwo: podlaskie

Powiat: sejneński

Adres strony internetowej: www.origo.sejny.pl

Strefa uśmiechu-sejneńska inicjatywa młodzieżowa

Półkoty 16, 16-500, Polska

Więcej