Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kto uwierzy, że w Chodzieży - 2017

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem projektu jest podniesienie samooceny uczestniczącej młodzieży oraz wzrost umiejętności autoprezentacji poprzez stworzenie niebanalnego filmu.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 20 osób w wieku od 13 19 lat z terenu miasta Chodzieży.

Opis projektu:

Projekt zakłada stworzenie niebanalnego filmu (min. 30-minutowego) o Chodzieży, ukazującego ją jako miejsce ciekawe i inspirujące, z którego młodzi ludzie mogą być dumni. Realizacja projektu pozwala na rozwój kreatywności (młodzież sama decyduje o formie filmu) i umiejętności pracy w grupie, planowania, odkrywanie swoich talentów i pasji, prezentowanie ich innym. Przyczynia się do zdobywania umiejętności autoprezentacji, wystąpień publicznych oraz zastosowania w tym celu nowoczesnych audiowizualnych środków wyrazu. Wymyślenie fabuły wymaga nawiązania licznych kontaktów z ludźmi mogącymi przybliżyć historię i dzień dzisiejszy miasta.

Budżet projektu: 9 420 zł. zł

Dotacja: 7 400 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

Kto uwierzy, że w Chodzieży

Wiosny Ludów 2, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej