Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wędrujemy, czyli nasze stopy - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Bralinie

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności społecznych u uczestników – komunikacji, współpracy w grupie, rozwiązywania konfliktów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, mieszkająca na terenie gminy.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież pracuje nad przygotowaniem pocztówki-zakładki do książki, stworzeniem mapy turystycznej oraz opracowaniem i zorganizowaniem Gry Wiejskiej – Nasze Stopy dla mieszkańców. Przygotowując się do tworzenia scenariuszy zagadek i scenografii bierze udział w szkoleniach wspierających: integracyjnym i animacyjnym (z komunikacji, tańców integracyjnych, wędrówek, użycia kompasu), oraz w jednej wycieczce krajoznawczej jednodniowej – Festiwal Podróżniczy- Wrocławski Festiwal Podróżniczy Równoleżnik Zero. Uzyskana dotacja zostaje przeznaczona na: organizację warsztatów/szkoleń/wycieczki, gry wiejskiej oraz do wydania pocztówki, mapy turystycznej, i zakupienia potrzebnych materiałów i gier.

Budżet projektu: 8 900 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Bralinie

Miejscowość: Bralin

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-640 Bralin

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: http://biblioteka.bralin.pl/

Wędrujemy, czyli nasze stopy

Rynek 3, 63-640 Bralin, Polska

Więcej