Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Uczymy się śpiewać i pomagać - 2017

Realizowany przez:

Kępiński Ośrodek Kultury

Cel:

Celem projektu jest poznanie słabych i mocnych stron przez uczestników, podejmowanie świadomych decyzji oraz realizacja kreatywnych pomysłów i współpraca w grupie.

Odbiorcy projektu:

Około 20 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Kępno i okolice.

Opis projektu:

Projekt obejmuje cykl działań, głównie artystycznych, mających na celu zorganizowanie Festiwalu Śpiewamy-Pomagamy. Przedsięwzięciu towarzyszą warsztaty wokalne. W czasie prób w grupie, spotkań z muzykami, warsztatów wokalnych, młodzież uczy się działań integracyjnych a także pracy w zespole i zasad w niej panujących. Młodzież samodzielnie wybiera program, ustala zasady i szuka wykonawców. Tym samym angażuje się w życie społeczności lokalnej oraz w wydarzenia działające w najbliższej okolicy. Największym wyzwaniem dla młodzieży to organizacja minimum 3 koncertów. Po wykonaniu wszystkich założonych działań zorganizowana zostaje impreza podsumowująca. Uczestnicy samodzielnie planują, jak ma wyglądać ich wewnętrzne święto, jak się chcą bawić i świętować swój sukces.

Budżet projektu: 12 600 zł. zł

Dotacja: 5 900 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Kępiński Ośrodek Kultury

Miejscowość: Kępno

Ulica, nr domu i lokalu: Broniewskiego 5

Kod pocztowy i Poczta: 63-600 Kępno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: http://kok-kepno.org/

Uczymy się śpiewać i pomagać

Broniewskiego 5, 63-600 Kępno, Polska

Więcej