Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Projekt JA, czyli grzegorzewskie metamorfozy - 2017

Realizowany przez:

Pasją Pisani

Cel:

Celem projektu jest sprawdzenie mocnych i słabych stron oraz wzrost pewności siebie u uczestników na drodze działań prozdrowotnych, warsztatowych, wyzwań oraz gier ulicznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 12 do 20 osób, zarówno z klas gimnazjalnych jak i szkoły średniej z terenu gminy Grzegorzew.

Opis projektu:

Osią projektu są metamorfozy. Młodzież dowiaduje się jak zdrowie fizyczne i odżywianie przekłada się na zdrowie psychiczne. Metamorfoza wewnętrzna to praca nad celem z jakim przyjdą do projektu, podniesienie umiejętności skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej warsztatowo. Młodzi dowiadują się, co strojem makijażem i fryzurą komunikują światu i jak nad tym pracować, aby wizerunek stał się ich sprzymierzeńcem. Finał projektu to organizacja wybiegu, podczas którego następuje rozdarcie zasłony i na czerwony dywan wychodzi nowy człowiek. Jest to rodzaj rytuału, po którym już jako silny młody człowiek świadomie zmierza do wybranego portu.

Budżet projektu: 12 970 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Pasją Pisani

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Uniejowska 11 m. 1

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: nie dotyczy

Projekt JA, czyli grzegorzewskie metamorfozy

Uniejowska 11, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej