Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jesteśmy stąd - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz tożsamości u młodzieży, a także poznanie najbliższego środowiska i docenienie jego walorów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat z terenu gminy Narewka.

Opis projektu:

Osią projektu jest wydanie albumu z krótkim tekstem dwujęzycznym (polski i białoruski). Uczestnicy projektu przygotowują do druku wcześniej wykonane zdjęcia. W tym celu biorą udział w dwóch warsztatach, które pomogą im w opracowaniu graficznym zdjęć i przygotowaniu publikacji do druku. Na warsztatach trener zapoznaje młodzież z obróbką zdjęć, skanowaniem, kadrowaniem, formatowaniem, opracowaniem tekstu, projektowaniem okładki, doborem materiału. Podsumowaniem pracy jest wydanie albumu Jesteśmy stąd i jego promocja na ternie gminy Narewka. W Internecie umieszczane są na bieżąco relacje z realizacji projektu.

Budżet projektu: 8 010 zł

Dotacja: 6 400 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Miejscowość: Narewka

Ulica, nr domu i lokalu: ul.Nowa 3a

Kod pocztowy i Poczta: 17-220 Narewka

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: brak

Jesteśmy stąd

Mickiewicza 56, 17-220 Narewka, Polska

Więcej