Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podziel się talentem! - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie

Cel:

Celem projektu jest podniesienie efektywności pracy w grupie, rozwój mocnych stron uczestników projektu oraz ich wzmocnienie wiary we własne możliwości, umiejętności nawiązywania nowych kontaktów, pozyskania wsparcia merytorycznego i finansowego dla własnych działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 14 do 18 lat, uczęszczająca do Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie oraz Szkoły Podstawowej im. Przemysława II w Rogoźnie (z oddziałami gimnazjalnym).

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie przez młodzież miejsca o nazwie Kuźnia talentów. Kiedy jedni wszystko pomierzą, poproszą o fachową pomoc, drudzy dopracują szczegóły projektu, dowiedzą się, jak przekonać przedsiębiorców, by zechcieli wesprzeć nasze działania. Potrzebni są również znawcy tkanin, dodatków, osoby, które potrafią szyć, rysować, robić piękne fotografie. Projekt nie obejdzie się bez grupy promocyjno-artystycznej, która zna się na montowaniu filmów, potrafi zaprojektować plakaty i podziękowania. Nie ma lepszej zachęty do pracy jak pizza, o którą zadbają nasi „Od kuchni”. Ich ambicją jest książka kucharska zawierająca przepisy mieszkańców Rogoźna. Finał projektu to efekt dzielenia się talentami: wielkie otwarcie Kuźni.

Budżet projektu: 10 625 zł. zł

Dotacja: 7 800 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie

Miejscowość: Rogoźno

Ulica, nr domu i lokalu: Wielka Poznańska 61

Kod pocztowy i Poczta: 64-610 Rogoźno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: obornicki

Adres strony internetowej: www.lorogozno.pl

Podziel się talentem!

Wielka Poznańska 61, 64-610 Rogoźno, Polska

Więcej