Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odjazdowa gmina – zorganizowanie trasy rowerowej - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Cel:

Celem projektu jest wzrost wiedzy o swojej małej ojczyźnie, umocnienie ich wiary we własny siły oraz nauka konsekwentnego dążenia do celów oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje i pracy zespołowej.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 10 do 14 osób na terenie gminy Szczuczyn, w wieku od 13 do 19 lat.

Opis projektu:

Osią projektu jest tworzenie trasy rowerowej. Główne działania polegają na rekrutacji, cyklicznych spotkaniach roboczych, dyskusjach nad wyznaczeniem trasy rowerowej i jej oznaczeniem, opracowanie informatora. W ramach promocji projektu tworzone są plakaty i ulotki, wykonywane są też zdjęcia i nagrania do filmu promującego projekt i jego uczestników (materiał młodzież sama opracowuje i zabezpiecza na pamięci masowej. Młodzi szukają sponsorów, którzy sfinansują zaplanowany punkt rekreacyjny na trasie rowerowej. Odbywają się dwa happeningi w centrum miasta. Finał projektu składa się na uroczyste otwarcie trasy. Na finał; zaproszenie otrzymuję wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn; w ramach wydarzenia udają się na biwak i seans filmu w kinie letnim

Budżet projektu: 15 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Miejscowość: Szczuczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Łomżyńska 11

Kod pocztowy i Poczta: 19-230 Szczuczyn

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Odjazdowa gmina – zorganizowanie trasy rowerowej

Zofiówka 58, 19-230 Szczuczyn, Polska

Więcej