Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jestem dziennikarzem! - 2017

Realizowany przez:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

Cel:

Projekt ma na celu pobudzenie młodych ludzi do aktywnego udziału w życiu społecznym, ma wzmocnić ich umiejętność odnajdywania informacji, pracy w zespole oraz pomóc w ocenie własnych umiejętności i ograniczeń.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Choroszcz.

Opis projektu:

Osią projektu jest dziennikarstwo. W ramach projektu jest dziennikarstwo. Postaje 16-stronnicowa jednodniówka, audycja telewizyjna samodzielnie złożona, audycja radiowa i profil społecznościowy, na którym będą prezentują wyniki poszczególnych przedsięwzięć. Na uczestników projektu czeka wiele atrakcji i wyzwań. Obok przygotowania takich form jak sonda, wywiad, fotoreportaż, artykuł prasowy, wydania jednodniówki i reportażu radiowego i telewizyjnego młodzież poznaje najsłynniejsze filmy o dziennikarstwie oraz próbuje własnych sił w sztuce drukarskiej. Finał na wielkiej scenie w czasie imprezy masowej dodatkowo motywuje młodych mieszkańców gminy do tego, by spróbować bardziej profesjonalnie poznać dziennikarstwo i sprawdzić swoje umiejętności.

Budżet projektu: 9 922 zł

Dotacja: 8 300 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

Miejscowość: Choroszcz

Ulica, nr domu i lokalu: Henryka Sienkiewicza 29

Kod pocztowy i Poczta: 16-070 Choroszcz

Województwo: podlaskie

Powiat: białostocki

Adres strony internetowej: http://www.kultura.choroszcz.pl

Jestem dziennikarzem!

Dominikańska 18, 16-070 Choroszcz, Polska

Więcej