Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przystanek Chocz - 2017

Realizowany przez:

Fundacja Animacja

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności społecznych uczestników projektu (komunikacji, współpracy w grupie, rozwiązywania konfliktów).

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, ucząca się w szkole Choczu.

Opis projektu:

Młodzież opracowuje własną grę (planszową lub karcianą), osadzoną w realiach gminy. Gra zostaje umieszona na chockiej mapie w kontekście chockiej rzeczywistości. Młodzi w pierwszej kolejności biorą udział w spotkaniu integracyjnym, a potem grają w różnego rodzaju gry planszowe i karciane. Pracują w warsztatach z tworzenia gier planszowych. W ramach projektu biorą udział w jednym z warsztatów przygotowanych przez Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie. Słuchają prelekcji na temat organizacji pozarządowych. Przygotowują również wystawę o tych organizacjach, działających i wpływających na życie naszej małej społeczności.

Budżet projektu: 10 440 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Animacja

Miejscowość: Pleszew

Ulica, nr domu i lokalu: Bolesława Krzywoustego 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-300 Pleszew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pleszewski

Adres strony internetowej: fundacjaanimacja.com

Przystanek Chocz

Rynek 8, 63-300 Pleszew, Polska

Więcej