Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Co w Nowej Dębie piszczy - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodych swoich mocnych stron o ograniczeń, odkrycie własnego potencjału, wejście w nowe role społeczne, nawiązanie nowych relacji oraz przełamanie onieśmielenia i przekonania, że w małym miasteczku nic nie da się zrobić.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu miasta Nowa Dęba.

Opis projektu:

Osią projektu jest dziennikarstwo. Na początku uczestnicy projektu biorą udział w warsztatach dziennikarskich w profesjonalnym studiu telewizji. Kolejny etap to podział grupy na zadania problemowe; młodzież sama wyszuka i nawiąże kontakty z różnymi instytucjami, które będą pomocne podczas realizacji projektu. W pierwszym miesiącu sami ustalą harmonogram spotkań, a po odbyciu warsztatów – tematykę audycji, przydzielą zadania i terminy ich realizacji. Nagrane audycje są puszczane przez radiowęzeł szkolny i zamieszczane na stronie internetowej. Świętowanie projektu związane jest z emisją nagrania na antenie lokalnej telewizji.

Budżet projektu: 10 840 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Poręba w Nowej Dębie

Miejscowość: Nowa Dęba

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 101

Kod pocztowy i Poczta: 39-460 Nowa Dęba

Województwo: podkarpackie

Powiat: tarnobrzeski

Adres strony internetowej: brak

Co w Nowej Dębie piszczy

Kościuszki 24, 39-460 Nowa Dęba, Polska

Więcej