Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strefa Spontanu - 2017

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Oleśnie

Cel:

Celem projektu jest lepsze poznanie swoich możliwości przez młodzież, nawiązanie nowych relacji ze społecznością lokalną i nabycie swobody wypowiedzi, umiejętności planowania i realizacji wydarzeń, a także budowanie poczucia własnej wartości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 15 do 19 lat, ucząca się w oleskich szkołach.

Opis projektu:

Działanie obejmują tworzenie, zbieranie i nadawanie informacji. 1) Tworzenie – organizacja wydarzeń i tworzenie sytuacji w środowisku lokalnym, w których wykorzystywane będą umiejętności zdobyte na warsztatach i szkoleniach odbywających się podczas projektu. 2) Zbieranie – dokumentowanie wszystkich działań i postępów projektu oraz aktywne uczestniczenie w wydarzeniach lokalnych; przeprowadzanie wywiadów w celu tworzenia artykułów i scenariuszy audycji. 3) Nadawanie – rozprzestrzenianie zdobytych informacji poprzez reaktywację nieistniejącego już radia internetowego; udostępnianie artykułów, zdjęć i filmików na forach internetowych- facebook, instagram, strona internetowa Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie.

Budżet projektu: 12 700 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury w Oleśnie

Miejscowość: Olesno

Ulica, nr domu i lokalu: Wielkie Przedmieście 31

Kod pocztowy i Poczta: 46-300 Olesno

Województwo: opolskie

Powiat: oleski

Adres strony internetowej: –

Strefa Spontanu

Wielkie Przedmieście 22, 46-300 Olesno, Polska

Więcej