Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Animtor Kultury na 5 - 2017

Realizowany przez:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodzież umiejętności organizatorskich, pracy w grupie, poznania swoich słabych i mocnych stron, pokazania swoich zalet lokalnej społeczności, wyróżnienie się w tej społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu gminy.

Opis projektu:

Osią projektu jest animacja kulturalna. Uczestnicy projektu próbują swoich sił w roli realizatora światła lub dźwięku, organizatora, PR-owca czy konferansjera. Realizacja projektu polega na organizacji różnego rodzaju imprez muzycznych, teatralnych czy wycieczek. Uczestnicy projektu muszą stworzyć plan działania, ułożyć harmonogram i ofertę kulturalną skierowaną do wszystkich grup wiekowych w naszej gminie. Muszą m.in. sprzedać swoje dokonania do mediów, ale także nawiązać współpracę z mediami, aby móc efektywnie nagłośnić realizację projektu. jak również informować na bieżąco społeczność o organizowanych przez nich przedsięwzięciach, co przekłada na skorzystanie społeczności lokalnej z oferty stworzonej przez Młodych Animatorów.

Budżet projektu: 20 280 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Miejscowość: Gorzów Śląski

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 46-310 Gorzów Śląski

Województwo: opolskie

Powiat: oleski

Adres strony internetowej: www.mgokgorzow.pl

Animtor Kultury na 5

Rynek 17, 46-310 Gorzów Śląski, Polska

Więcej