Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bez Was nie ma nas, bez nas nie ma Was. - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaznych Brzezinie Kamień

Cel:

Cel projektu: zdobycie przez młodzież umiejętności zjednywania sobie innych, pozyskiwania partnerów do realizacji własnych przedsięwzięć, wykorzystywania tego, co może im sprzyjać oraz spojrzenie na swoje środowisko przez pryzmat jego walorów i ograniczeń.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 12 do 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca Brzeziny.

Opis projektu:

Osią projektu jest przekonanie dorosłych mieszkańców Brzeziny oraz władz lokalnych o potrzebie utworzenia miejsca spotkań dla młodzieży i uzyskanie ich deklaracji wsparcia. Główne działania w projekcie to wyjazd integracyjno-planistyczny; prowadzenie fanpage projektu, artykuł w gazecie lokalnej o projekcie, kafejka obywatelska oraz ankieta dla dorosłych. Młodzież samodzielnie tworzy też film o sobie i projekt miejsca spotkań przy pomocy architekta. Uczą się jak rozmawiać z władzami lokalnymi by przygotować się do spotkań z sołtysem i radą sołecką, wójtem. Po warsztatach z instruktorem teatralnym przygotowują przedstawianie, którego tematem jest życie młodzieży. Świętowanie i podsumowania projektu planowane jest na lipiec.

Budżet projektu: 14 732 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaznych Brzezinie Kamień

Miejscowość: Brzezina

Ulica, nr domu i lokalu: Brzezina 65

Kod pocztowy i Poczta: 49-300 Brzezina

Województwo: opolskie

Powiat: brzeski

Bez Was nie ma nas, bez nas nie ma Was.

Brzezina 47, 49-300, Polska

Więcej