Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatralny Misz/Masz - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Wiskitki.org

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności współpracy w grupie, poszukiwania i uzyskiwania wsparcia na realizację swoich pomysłów oraz poznanie swoich mocnych i słabych stron w samodzielnym działaniu poprzez zaplanowanie i zorganizowanie przez grupę spektaklu ulicznego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 18 lat.

Opis projektu:

Osią projektu jest przeprowadzenie spektaklu uliczny w samym centrum miasta, np. na rynku, placy. Młodzi uczestniczą w cyklu warsztatów, które rozwijają ich umiejętności. Odbywają się zajęcia z autoprezentacji, warsztaty teatralne, warsztaty z promocji. Wyjeżdżają na spektakl do teatru. W czasie trwania projektu młodzież będzie spotykać się raz w tygodniu w samodzielnie zorganizowanej sali, prawdopodobnie w piątki. W celu wystawienia sztuki ulicznej muszą opracować scenariusz, przygotować role, podzielić się nimi, zorganizować kostiumy. W ramach dekoracji użyte zostaną artykuły z recyklingu lub ewentualne przedmioty domowe. Swoją sztukę młodzież musi wypromować. Oprócz internetu korzystają z ulotek i plakatów.

Budżet projektu: 10 560 zł

Dotacja: 8 200 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Wiskitki.org

Miejscowość: Jesionka

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Długa 46

Kod pocztowy i Poczta: 96-315 Jesionka

Województwo: mazowieckie

Powiat: żyrardowski

Adres strony internetowej: http://wiskitki.org

Teatralny Misz/Masz

Jesionka, 96-315 Franciszków, Polska

Więcej