Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Samodzielni i skuteczni - 2017

Realizowany przez:

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności komunikacyjnych, pracy w grupie, zjednywania sobie innych oraz umożliwienie młodym ludziom sprawdzenia się w samodzielnym i świadomym określaniu i osiąganiu celów związanych ze startem w dorosłe życie, wzrost wiary we własne możliwości młodzieży i pokonanie nieśmiałości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca tereny wiejskie powiatu sierpeckiego.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest stworzenie miejsca spotkań młodych ludzi w plenerze (wiaty edukacyjnej). Młodzież organizuje spotkania z ekspertami z zakresu budowy wiaty edukacyjnej, architektury krajobrazu oraz hodowli roślin i próbuje pozyskać nieodpłatnie część materiałów od lokalnych przedsiębiorców. Opracowuje projekt wraz z wydrukiem 3D, wykonuje wiatę, ławki i stoliki do realizacji działań i gier, prace ziemne przy zagospodarowaniu terenu i wytyczaniu ścieżek, sadzi rośliny, tworzy elementy tzw. małej architektury. Młodzi organizują dla rówieśników 2 turnieje gier komputerowych. Organizują sobie również zajęcia z projektowania, którym towarzyszyć wydruki 3D oraz zajęcia z robotyki i programowania stworzonych przez siebie robotów. Promują swoje działania.

Budżet projektu: 13 495 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Miejscowość: Białoskóry

Ulica, nr domu i lokalu: Białoskóry 31

Kod pocztowy i Poczta: 09-200 Białoskóry

Województwo: mazowieckie

Powiat: sierpecki

Adres strony internetowej: www.mocni.890

Samodzielni i skuteczni

Białoskóry 19, 09-212, Polska

Więcej