Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Działam więc jestem - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Gminy Andrzejewo

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, poznawanie swoich mocnych i słabych stron oraz rozwój umiejętności zjednywania sobie innych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 18 lat, pochodząca z terenu gminy Andrzejewo.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. Młodzież przygotowuje przedstawienie, będące adaptacją wybranych utworów dla dzieci. Organizuje spotkanie autorskie z autorem utworów wykorzystanych w spektaklu i wydaje publikację dokumentującą przebieg działań oraz kalendarz. Twórcą i wykonawcą przedstawienia i scenografii jest młodzież biorąca udział w projekcie. Uroczyste zamknięcie działań połączone zostaje z prezentacją publikacji. Wykonane zdjęcia stanowią oprawę spotkania autorskiego i są formą promocji działania. W ramach projektu powstaje też prezentacja i spot reklamowy, który zostaje zamieszczony na portalach i stronach internetowych biblioteki publicznej i szkoły w Andrzejewie.

Budżet projektu: 10 330 zł

Dotacja: 5 700 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna Gminy Andrzejewo

Miejscowość: Andrzejewo

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Warszawska 36

Kod pocztowy i Poczta: 07-305 Andrzejewo

Województwo: maz

Powiat: ostrowski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.andrzejewo.net

Działam więc jestem

Warszawska 4A, 07-305 Andrzejewo, Polska

Więcej