Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi Planują Organizują i Reklamują - 2017

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie pewności siebie oraz poczucia własnej wartości przez młodzież poprzez nabycie umiejętności związanych z promocją i animacją czasu wolnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku od 13 do 17 lat, związana z MDP Wojnicz.

Opis projektu:

Osią projektu jest promocja OSP. Młodzież w trakcie projektu przygotowuje monidło promujące OSP i MDP, nagrywa film reklamowy, organizuje i prowadzi Bal Małego Strażaka. W ramach modułu szkoleniowego młodzi spotkają się z specjalistą ds. PR, animatorem czasu wolnego, plastykiem, twórcą filmów reklamowych, którzy udzielają im rad i wskazówek pomocnych w dalszej realizacji projektu. Efektem projektu to monidło reklamowe (wykorzystane podczas min. 2 imprez plenerowych w trakcie trwania projektu), krótki filmik reklamujący OSP i MDP Wojnicz – publikowany na profilach społecznościowych oraz na stronie internetowej Gminy Wojnicz.

Budżet projektu: 10 865 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Miejscowość: Wojnicz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 82

Kod pocztowy i Poczta: 32-830 Wojnicz

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://ospwojnicz.pl

Młodzi Planują Organizują i Reklamują

Rynek 28, 32-830 Wojnicz, Polska

Więcej