Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

KOD na szczęście - 2017

Realizowany przez:

Dom Kultury w Kętach

Cel:

Celem projektu jest wzrost umiejętności rozmowy z innym człowiekiem, otwarcie się na inne spojrzenie na otaczający nas świat, nabranie dystansu do siebie i ukazanie piękna małych społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu miasta Kęty oraz z okolicznych miejscowości.

Opis projektu:

Osią projektu jest szczęście. Młodzież przeprowadza wywiady dot. szczęścia z ludźmi napotkanymi na ulicy. W celu nauczenia się przeprowadzania ankiet młodzież spotyka z dziennikarzem, aktorem oraz specjalistą od public relations. Wyzwaniem dla uczestników projektu jest bezpośredni kontakt z ludźmi, których nie znają. Uczestnicy wybierają się na wycieczkę do Gdyni, która według rankingów jest najszczęśliwszym miastem w Polsce, by tam przeprowadzić tę samą ankietę co w swojej miejscowośći. Na evencie końcowym młodzież przedstawia wyniki wcześniejszych wywiadów wraz z filmikiem makingowym oraz śmiesznymi sytuacjami z całości projektu. Młodzież na bieżąco się promuje.

Budżet projektu: 8 500 zł

Dotacja: 12 566 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Kętach

Miejscowość: Kęty

Ulica, nr domu i lokalu: Żwirki i Wigury 2a

Kod pocztowy i Poczta: 32-650 Kęty

Województwo: małopolskie

Powiat: oświęcimski

Adres strony internetowej: http://www.domkultury.kety.pl

KOD na szczęście

Tadeusza Kościuszki 16, 32-650 Kęty, Polska

Więcej