Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nakręcamy na Speed-Ball - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Sportownia

Cel:

Celem projektu jest zdobycie przez młodych umiejętności komunikacji i współpracy w grupie, samodzielności i planowania, sprawdzenia się w działaniach.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku d 13 do 19 lat, mieszkająca w Dobczycach, Porębie oraz okolicznych miejscowościach.

Opis projektu:

Osią projektu jest speed-ball. Do młodych należy: opracowanie scenariusza i otwarte prezentacje nowego sportu w różnych miejscach, przygotowanie sondażu społecznego, organizacja wyjazdu na trening polskiej kadry speed-ball, przygotowanie imprezy sportowej i zaangażowanie w nią partnerów z regionu. Młodzi biorą udział w warsztatach: dziennikarskich i promocyjnych. Szukają sojuszników i sponsorów w lokalnym środowisku oraz pozyskują patronaty mediów. Świętowanie projektu polega na przygotowaniu i poprowadzenia eventu finałowego. Podczas wydarzenia młodzież prowadzi warsztaty dla społeczności lokalnej; zorganizowany zostaje również turniej – prowadzony i sędziowany przez młodych.

Budżet projektu: 12 100 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Sportownia

Miejscowość: Poręba

Ulica, nr domu i lokalu: Poręba 27

Kod pocztowy i Poczta: 32-425 Poręba

Województwo: małopolskie

Powiat: myślenicki

Adres strony internetowej: www.sportownia.eu

Nakręcamy na Speed-Ball

Poręba 183, 32-400, Polska

Więcej