Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

N/M OCNE MARKI, czytane jako Nocne – Mocne Marki - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież samych siebie, a także rozpoznanie swoich mocnych i słabych oraz nauka samodzielności, gospodarowania wolnym czasem i współpracy w grupie, jak również nawiązywania relacji i kontaktów międzyludzkich i pokoleniowych.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 20 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca miejscowości poza siedzibą gminy Kozłów.

Opis projektu:

Młodzi spotykają się wieczorami, a w okresie letnim nocami, w celu realizacji imprezy, spotkania czy konkursu. Spotkania odbywają się co tydzień. Młodzi opanują zasady wykonywania zdjęć nocnych, plastyczne, teatralne, organizacyjne umiejętności. Organizują np. konkurencje sportowe, podchody, degustację potraw, itd., a wszystko to w porze nocnej, czyli wtedy, kiedy młodzi ludzie zaczynają funkcjonować. Cel projektu to przełamywanie barier w kontaktach międzyludzkich czy nabycie umiejętności pracy zespołowej i rozwijanie umiejętności organizacyjnych, oraz planowania, podejmowanie decyzji.

Budżet projektu: 11 723 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Miejscowość: Kozłów

Ulica, nr domu i lokalu: Kozłów 213

Kod pocztowy i Poczta: 32-241 Kozłów

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: –

N/M OCNE MARKI, czytane jako Nocne – Mocne Marki

Kozłów 69, 32-241, Polska

Więcej