Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Śladami przeszłości - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe
Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież kompetencji społecznych, w tym umiejętności komunikacji z osobami w różnym wieku, nabycie umiejętności organizacyjnych; poprzez odkrywanie lokalnej historii zacznie kształtować swoją tożsamość.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 16 lat, zamieszkująca Osiedle Niewiadów.

Opis projektu:

Osią projektu jest nakręcenie filmu, opowiadającego historię osiedla. Młodzi tworzą do niego scenariusz, wybierają aktorów i miejsca. Realizacja projektu jest pomysłem młodzieży, która nie zna historii swojej miejscowości i na co dzień ogląda upadające osiedle. Chcą znaleźć swoje miejsce tutaj, a nie zrobią tego, jeżeli nie poznają dziejów Osiedla. Młodzież realizuje cele poprzez poznawanie swojego środowiska, a przy tym również siebie. Dotacja zostaje przeznaczona na zakup materiałów warsztatowych, warsztaty i konsultacje, organizację wystawy oraz wycieczkę do Muzeum Kinematografii. Efektem pracy jest projekcja filmu, wystawa oraz gra miejska po osiedlu.

Budżet projektu: 7 655 zł
Dotacja: 6 300 zł
Rocznik: 2017
Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe

Miejscowość: Ujazd

Ulica, nr domu i lokalu: Osiedle Niewiadów 43

Kod pocztowy i Poczta: 97-225 Ujazd

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

Śladami przeszłości

97-225 Ujazd, Polska

Więcej