Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odkrywcy Lokalnych Skarbów - 2017

Realizowany przez:

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Trzcielu

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności w zakresie samodzielnego, twórczego i rozwijającego planowania wolnego czasu przez młodzież, a także wzrost ich umiejętności pracy w grupie i podejmowania inicjatyw na rzecz środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku od 13 do 15 lat, ucząca się w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Brójcach.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież szuka wyjątkowych miejsc i związanych z nimi często też wyjątkowych losów ludzi. Po integracji w ramach grupy młodzież prowadzi wiele rozmów z sąsiadami i znajomymi. Tak zebrane informacje nanoszą na specjalną mapę i wyruszają poznać miejsca, ciekawe osoby oraz ich losy. Wspólnie wybierają miejsce, które ich szczególnie interesuje, i biorą je w opiekę – starają się je na nowo przypomnieć lokalnej społeczności. W tym celu podejmują prace porządkowe i szukają opowieści związanych z tym miejscem. Opowiedziane historie zostają spisane i wydane w formie foldera i umieszczone na specjalnie powstałej stronie www.

Budżet projektu: 12 160 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Trzcielu

Miejscowość: Trzciel

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 21

Kod pocztowy i Poczta: 66-320 Trzciel

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Odkrywcy Lokalnych Skarbów

Grunwaldzka 1, 66-320 Trzciel, Polska

Więcej