Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wszystko jest możliwe - 2017

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowcu

Cel:

Celem projektu jest pogłębienie w uczestnikach wiary w siebie i swoje możliwości, pozbycie się strachu przed wystąpieniami publicznymi, a także nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodząca z Bukowca i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu są działania artystyczne skupiające się wokół musicalu. Pierwsze działania koncentrują się na rekrutacji grupy i jej dobrej integracji, wzbudzeniu wzajemnego zaufania i poczucia wspólnoty poprzez spotkania i warsztaty. W ramach projektu młodzież prowadzi zajęcia z dziećmi, pokazując możliwości integracji, zabawi i współpracy w ramach lokalnej społeczności. Zwieńczeniem działań jest premiera spektaklu, nad którym młodzież pracuje przez cały okres projektu. Młodzi prezentują zdobyte w czasie warsztatów umiejętności artystyczne, czyli taniec, śpiew czy grę aktorską, powiadają również o tym, co robili podczas trwania projektu.

Budżet projektu: 10 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowcu

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 71A

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej:

Wszystko jest możliwe

Bukowiec 33, 66-313, Polska

Więcej