Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MiksujeMY dzieła sztuki - 2017

Realizowany przez:

Gubiński Dom Kultury

Cel:

Celem projektu jest poszerzanie granic możliwości uczestników, sprawdzenie przez nich samego siebie, współpraca w grupie i nauka kooperacji z różnymi instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 27 osób, uczniów szkół ponadpodstawowych z miasta i gminy Gubin, w wieku od 14 do 19 lat.

Opis projektu:

Działania projektowe rozpoczynają się od promocji i rekrutacji. Następny krok to samodzielne działania młodzieży pod okiem fachowców, które to działania zostają poprzedzone odpowiednimi zajęciami tematycznymi: o sztuce i malarstwie. Biorą też udział w zajęciach dot. grafiki komputerowej i tworzenia wizualizacji. Młodzi poznają również swoje okolice, aby umiejętnie wkomponować tworzone konstrukcje w pejzaż miasta. Materialnym efektem projektu jest kilkanaście fotostandów, czyli konstrukcji z płyt o wymiarach 2×2,5 metra z kolorowymi zmiksowanymi obrazami wkomponowanymi w przestrzeń miejską. Podczas trwania projektuj młodzi w praktyce uczą się organizowania eventów, pozyskiwania partnerów i sponsorów.

Budżet projektu: 10 900 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gubiński Dom Kultury

Miejscowość: Gubin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Westerplatte 14

Kod pocztowy i Poczta: 66-620 Gubin

Województwo: lubuskie

Powiat: krośnieński

Adres strony internetowej: www.gdk24.pl

MiksujeMY dzieła sztuki

Westerplatte 14, 66-620 Gubin, Polska

Więcej