Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Krajobrazowy Szlak Rowerowy - 2017

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie umiejętności planowania i realizacji zadań oraz poszukiwania i pozyskiwania partnerów poprzez utworzenie Młodzieżowego Szlaku Rowerowego na terenie gminy Komarów-Osada.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Komarów-Osada.

Opis projektu:

Osią projektu jest utworzenie Krajobrazowego Szlaku Rowerowego na terenie gminy Komarów-Osada. Uczestnicy opracowują tablice informacyjne, które zostają umieszczone na tworzonym szlaku, poznają walory turystyczne gminy, uczestniczą w tworzeniu, znakowaniu i nanoszeniu na mapę szlaku. Udają się na dwudniowy rajd szlakiem rowerowym np. Green Velo. Szlak tworzą we współpracy z PTTK, czerpiąc z ich doświadczenia. PTTK czuwa też nad prawidłowym tworzeniem szlaku. Otwarcie szlaku rowerowego jest jednocześnie podsumowaniem projektu
i świętowaniem sukcesu. W celu poznania miejsc atrakcyjnych turystycznie zostanie zorganizowany konkurs Moja ulubiona trasa rowerowa.

Budżet projektu: 9 200 zł

Dotacja: 7 600 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

Krajobrazowy Szlak Rowerowy

Komarów-Wieś 1, 22-435, Polska

Więcej