Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bajkoteka na kółkach - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodzież kompetencji współdziałania oraz pokonania strachu przed publicznymi występami, a także możliwość rozpoznania swoich możliwości i ograniczeń.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 17 lat, zamieszkująca gminę wiejską Susiec.

Opis projektu:

Młodzi organizują cykliczne spotkania pt. „Bajkoteka na kółkach”. Uczestnicy podczas spotkań dokonują doboru repertuaru, piszą scenariusze oraz przygotowują scenografię. W trakcie warsztatów z krawcową projektują i szyją stroje oraz przygotowują rekwizyty potrzebne do przedstawienia. Na spotkaniu z operatorem sprzętu rejestrującego – uczą się obsługi kamery cyfrowej w celu nagrania przedstawienia. Projektują i wykonują ulotki promujące przedsięwzięcie. Obrazują bajki z lokalnego terenu, które opowiadają im babcie, dziadkowie lub sąsiedzi. W czasie trwania projektu cyklicznie przedstawiają 2 bajki (tradycyjne), a na podsumowaniu – 1 bajka (opowiedzianą
i spisaną od mieszkańców wsi).

Budżet projektu: 10 800 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu

Miejscowość: Susiec

Ulica, nr domu i lokalu: Tomaszowska 100

Kod pocztowy i Poczta: 22-672 Susiec

Województwo: lubelskie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: –

Bajkoteka na kółkach

Tomaszowska 44, 22-672 Susiec, Polska

Więcej