Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mamy moc! - 2017

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewicy

Cel:

Celem projektu jest stworzenie możliwości młodym ludziom na samodzielne działanie w celu pokazania i promowania swoich talentów, pasji, zainteresowań oraz ich systematycznego rozwoju.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodych osób w wieku od 13 do 18 lat, zamieszkująca wsie położone w gminie Międzyrzec Podlaski.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież planuje cztery wydarzenia kulturalne: np. koncerty, wieczory poetyckie, wystawy fotografii. Młodzież odpowiada za promocję, zredagowanie tekstu zaproszenia na strony internetowe, nagranie zaproszenia w formie krótkiego filmu, przygotowanie zaproszeń dla władz gminnych, zorganizowanie poczęstunku dla przybyłych gości (rozmowy z rodzicami, pismo do firmy produkującej ciastka), informację dla reporterów o planowanych wydarzeniu i zaproszenie ich w celu stworzenia reportażu itp.. Uczestnicy występują podczas zaplanowanego wydarzenia (np. grając na instrumentach, recytując poezje, przedstawiając projekcje filmowe oraz wystawy obrazów i fotografii itp.). Młodzież samodzielnie organizuje również finał projektu – w tym dniu można otrzymać płyty i albumy z rezultatami pracy uczestników projektu.

Budżet projektu: 13 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewicy

Miejscowość: Krzewica

Ulica, nr domu i lokalu: Krzewica 47

Kod pocztowy i Poczta: 21-560 Krzewica

Województwo: lubelskie

Powiat: bialski

Adres strony internetowej: brak

Mamy moc!

3M2Q+C5 Krzewica, Polska

Więcej