Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Biblioteka na rowerze - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka Samorządowa w Zelgnie

Cel:

Celem projektu jest wzrost kompetencji społecznych uczestników, a w szczególności umiejętności nawiązywania nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 12 do 15 młodych osób w wieku od 12 do 19 lat, zamieszkująca gminę Chełmża.

Opis projektu:

Osią projektu są wycieczki rowerowe oraz tworzenie biblioteczki rowerowej. Młodzież organizuje kilkanaście wycieczek po gminie, podczas których zwiedza swój region oraz dociera z książkami do osób, które z różnych powodów nie mogą korzystać z biblioteki. Podczas godzinnego postoju w wyznaczonych miejscach na wsi (place zabaw, boiska sportowe), młodzież oprócz wypożyczania książek na głos czyta wybrane przez siebie bajki, baśnie bądź legendy. Nagrywa audiobook, promuje go, a także bierze udział w dwóch warsztatach z posługiwania
się głosem. Podsumowanie projektu odbywa się w Filii Biblioteki Samorządowej w Grzywnie – młodzież prezentuje się za pomocą pokazu multimedialnego.

Budżet projektu: 7 460 zł

Dotacja: 6 100 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Samorządowa w Zelgnie

Miejscowość: Zelgno

Ulica, nr domu i lokalu: Zelgno 16

Kod pocztowy i Poczta: 87-140 Chełmża

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: toruński

Adres strony internetowej: –

Biblioteka na rowerze

Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół Gminy, 87-140 Zelgno, Polska

Więcej