Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stowarzyszenie Wsparcia Aktywnośći i Przedsiębiorczości Kobiet Jestem Aktywna - 2017

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzoziu

Cel:

Celem projektu jest podniesienie kompetencji społecznych młodzieży, wzmocnienie ich poczucia własnej wartości oraz umożliwienie im sprawdzenia się w różnych sytuacjach.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 16 lat, zamieszkująca Brozie.

Opis projektu:

Osią projektu jest ratownictwo i bezpieczeństwo. Wśród realizowanych działań należy wymienić szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, wyjazdy do straży, nagrywanie filmików instruktażowych, organizacja konkursu teoretyczno-praktycznego dla rówieśników ze szkół podstawowych z gminy, zawody sportowo-pożarnicze podczas festynu gminnego oraz rajd rowerowy. Młodzież samodzielnie planuje i organizuje powyższe działania, przygotują
się do roli ekspertów w dziedzinie pierwszej pomocy. W ramach projektu wykonują pomoce, filmy i scenki instruktażowe oraz inne materiały promocyjne. Wystąpienia przed publicznością pozwalają na ćwiczenie obycia scenicznego, pozbycia się tremy.

Budżet projektu: 16 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzoziu

Miejscowość: Brzozie

Ulica, nr domu i lokalu: Brzozie

Kod pocztowy i Poczta: 87-313 Brzozie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: brodnicki

Adres strony internetowej: brak

Stowarzyszenie Wsparcia Aktywnośći i Przedsiębiorczości Kobiet Jestem Aktywna

Janówko 64, 87-313, Polska

Więcej