Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

WodujeMY - 2017

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności współpracy w grupie, planowania i organizowania działań w zespole naukowym oraz zdobywanie wsparcia społecznego dla swoich przedsięwzięć naukowych poprzez relację z instytucjami i osobami prywatnymi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób pochodząca z terenu gminy i ucząca się w Gimnazjum nr 1 w Chojnowie
i SP Krzywa.

Opis projektu:

Uczestnicy planują i realizują działania zmierzające do wspólnego zbudowania żaglowców i zorganizowania wspólnie z Urzędem Gminy Regat Modeli Pływających. Młodzież bierze też udział w tychże regatach jako zawodnicy. Działania obejmą przygotowanie teoretyczne (zajęcia z fizyki, wyjazd do Muzeum Modeli w Czechach i wzięcie udziału w Międzynarodowych Regatach Modeli w Czechach) oraz praktyczne (doświadczenia fizyczne, wspólna budowa żaglowców, budowa statku z wikliny papierowej). Do młodych należy promowanie idei projektu w mediach, zdobywanie wsparcia społecznego i instytucyjnego, zachęcenie do współpracy młodszych kolegów na zasadzie edukacji koleżeńskiej, zorganizowanie pokazu fizycznego w gimnazjum i szkołach podstawowych w ramach podsumowania i świętowania projektu.

Budżet projektu: 13 820 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Miejscowość: Krzywa

Ulica, nr domu i lokalu: Krzywa 50

Kod pocztowy i Poczta: 59-225 Krzywa

Województwo: dolnośląskie

Powiat: legnicki

Adres strony internetowej: brak

WodujeMY

Krzywa 32, 59-227, Polska

Więcej