Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Światozmieniacze  - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Cel:

Celem projektu jest wzrost pewności siebie uczestniczącej w nim młodzieży, a także podniesienie ich umiejętności planowania oraz współpracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 osób w wieku od 13 do 19 lat zamieszkujących Wicko.

Opis projektu:

Osią projektu jest przeciwdziałanie „znieczulicy” społeczeństwa. W ramach projektu planowane jest przeprowadzenie trzech eksperymentów społecznych dotyczących tematyki projektu, nagranie tychże eksperymentów oraz ich umieszczenie w Internecie. Kolejnym działaniem jest rozpowszechnienie kart z zadaniem, polegającym na okazaniu życzliwości innym. Uczestnicy projektu samodzielnie wykonują karty, drukują je, zabezpieczą przed zniszczeniem i puszczą je w świat. Dzięki temu osoby, które karty otrzymają, zostaną zmuszone do refleksji na temat doceniania innych i być może wpłynie to pozytywnie na ich zachowanie oraz stosunek do innych ludzi. W ramach projektu odbywają się też warsztaty z psychologiem, a także pokazy pierwszej pomocy dla najmłodszych i ratownicza gra miejska.

Budżet projektu: 6 500 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Miejscowość: Wicko

Ulica, nr domu i lokalu: Wicko 39

Kod pocztowy i Poczta: 84-352 Wicko

Województwo: pomorskie

Powiat: lęborski

Adres strony internetowej: http://www.uwolnicwiedze.yoyo.pl

Światozmieniacze 

Wicko 45, 84-352, Polska

Więcej