Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Festiwal Młodych  - 2016

Realizowany przez:

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie

Cel:

Celem projektu jest podniesienie przez młodzież poczucia własnej wartości oraz poznanie swoich mocnych i słabych stron poprzez zorganizowanie Festiwalu Młodych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku od 13 do 19 lat z powiatu kępińskiego.

Opis projektu:

Osią projektu jest zorganizowanie Festiwalu Młodzieży, na którym uczestnicy projektu i zmotywowani przez nich koleżanki i koledzy prezentują swoje talenty. Młodzież na czterech warsztatach rozwoju osobistego poznaje swoje mocne i słabe strony, wzmacnia pracę grupową oraz rozwija umiejętności interpersonalne. Podczas trwania projektu odbywają się także warsztaty wizażu oraz warsztaty integracyjne. Ostatni warsztat ma miejsce się podczas Festiwalu i jest otwarty dla chętnej młodzieży, która będzie pracować wspólnie nad sposobem realizacji marzeń. O formie Festiwalu i sposobie jego organizacji decyduje młodzież, która pozyskuje także partnerów do jego realizacji. Wszelkie działania projektowe są reklamowane w mediach lokalnych, na stronie internetowej i Facebooku biblioteki.

Budżet projektu: 5 000 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie

Miejscowość: Kępno

Ulica, nr domu i lokalu: Sienkiewicza 26

Kod pocztowy i Poczta: 63-600 Kepno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres strony internetowej: www.bibliotekakepno.pl

Festiwal Młodych 

Spokojna 10, 63-600 Kępno, Polska

Więcej