Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sto lat wstecz - 2016

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwój u młodych osób umiejętności planowania oraz nawiązywania nowych relacji społecznych poprzez tworzenie muralu.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 20 młodych osób, mieszkających w mieście Chodzież.

Opis projektu:

Tematem projektu jest upamiętnienie setnej rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego poprzez stworzenie muralu obrazującego wydarzenia i bohaterów związanych z walkami o niepodległość. Mural ma nawiązywać do zaangażowania powstańców w walki niepodległościowe, przypominać o ich bohaterskiej postawie, zaangażowaniu i odpowiedzialności za losy swojej „małej” i „dużej” ojczyzny. Ma również poszerzać wiedzę mieszkańców, zwłaszcza młodzieży, o historii regionu, a także umacniać lokalny patriotyzm. Celem projektu „100 lat wstecz” jest zaangażowani młodzieży w różnym wieku do wspólnego działania na rzecz dobra wspólnego. Uczestnicy podczas trwania projektu nawiązuję współpracę z wieloma osobami czy instytucjami; sami wykonują wszystkie zadania, przez co uczą się odpowiedzialności.

Budżet projektu: 6 590 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

Sto lat wstecz

Kaczorowskiego 4B, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej