Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W podróży odnajdę siebie - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Cel:

Celem projektu jest podniesienie wśród uczestników wiary we własne siły, nabycie przez nich umiejętności przełamywania wewnętrznych oporów przed publicznymi wystąpieniami, a także publiczna prezentacja swoich osiągnięć.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku od 13 do 15 lat, zamieszkujących teren gminy Wicko.

Opis projektu:

Osią projektu są podróże. Uczestnicy planują i organizują kilka podróży i wycieczek. Pierwszą z podróży jest to podróż w głąb siebie, gdzie młodzież, aby poznać swoje słabe i mocne strony oraz możliwości wpływania na otoczenie, odbywa warsztaty samorozwoju ze zwierzętami, a także zajęcia ze studentami psychologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie młodzież odbywa podróż po najbliższej okolicy, podróż kulinarną, podróż w nieznane, podróż wodną. Uczestnicy nawiązują również kontakt z inną grupą młodzieży, którą zapraszają na kilkudniowy pobyt . Z wszystkich podróży powstaje cykl filmów, które zostają wyemitowane na kanale Youtube i na Facebooku, a efektem wycieczek po najbliższej okolicy będzie opracowanie i wydanie folderu promującego najciekawsze i mało znane miejsca w okolicy. Między poszczególnymi wydarzeniami młodzi spotykają się cyklicznie raz w tygodniu przez 3 godziny i pracują w różnych grupach zadaniowych.

Budżet projektu: 53 350 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Miejscowość: Wicko

Ulica, nr domu i lokalu: Wicko 39

Kod pocztowy i Poczta: 84-352 Wicko

Województwo: pomorskie

Powiat: lęborski

Adres strony internetowej: http://www.uwolnicwiedze.yoyo.pl

W podróży odnajdę siebie

Wicko 45, 84-352, Polska

Więcej