Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Boso przez Wieś - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Moja i Twoja Przyszłość

Cel:

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat lokalnego środowiska i nauka współpracy innymi osobami i podmiotami, a także poznanie przez młodych swoich mocnych i słabych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku od 14 do 18 lat, zamieszkująca gminę Magnuszew.

Opis projektu:

Osią projektu jest wieś. Planowanymi działaniami młodzieży w projekcie są: – organizacja survivalu, na którym odbywa się m.in. spływ kajakowy czy spotkanie z kierownikiem muzeum i lokalnym pasjonatem historii; -Przygotowywanie i nagrywanie filmów na temat wsi -Budowanie altany i zagospodarowanie przestrzeni wokół świetlicy wiejskiej – warsztaty – obozy namiotowe -spotkanie otwarte w stylu dawnych wiejskich wieczorów karcianych -dwie wycieczki do muzeów związanych z wsią -prowadzenie zajęć na temat wsi dla dzieci ze szkół podstawowych -spotkania z lokalnymi władzami i instytucjami -gra wiejska zakończona ogniskiem, w którą będą zaangażowani mieszkańcy -dwa rajdy rowerowe -organizacja wyjazdu do wybranej grupy projektowej OKG 2017 -tworzenie mapy turystycznej gminy Magnuszew -organizacja gali w wiejskiej świetlicy, na której uczestnicy zaprezentują stworzone w ramach projektu filmy dokumentalne. Planowane jest też stworzenie altany, w której młodzież mogłaby się spotykać, a które jednocześnie nawiązuje do atmosfery wiejskich ławeczek, gdzie ich dziadkowie odbywali spotkania towarzyskie.

Budżet projektu: 50 000 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Moja i Twoja Przyszłość

Miejscowość: Przewóz Stary

Ulica, nr domu i lokalu: Przewóz Stary 5

Kod pocztowy i Poczta: 26-910 Przewóz Stary

Województwo: mazowieckie

Powiat: kozienicki

Adres strony internetowej: brak

Boso przez Wieś

Q9VV+X9 Przewóz Stary, Polska

Więcej