Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Biuroszyna – Młodzieżowe biuro imprez i podróży w Maruszynie - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Czuj!Czuwaj! w Maruszynie

Cel:

Celem projektu jest danie młodym możliwości publicznego zaprezentowanie sukcesu, zwiększenie ich poczucia sprawczości oraz wpływu na środowisku, a także rozwój ich umiejętności komunikacyjnych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 24 młodych osób w wieku od 13 do 17 lat, mieszkających w Maruszynie.

Opis projektu:

Projekt skupia się wokół podróży. Łącznie planowanych jest aż 11 imprez i 10 wyjazdów. Każdy uczestnik ma możliwość pracy w różnych dziedzinach. Młodzi uczą się współpracy różnymi instytucjami i firmami. Planują i rozliczają wydatki na cotygodniowych spotkaniach; organizując imprezy i wyjazdy mają do dyspozycji tylko określone limity kwotowe i tematy imprez. Załatwiają, o których teraz na pewno nie mają pojęcia. Projekt nie sprowadza się do tego, że zamawiają usługodawców do zorganizowania imprez; większość czynności młodzi wykonują sami. Uczestnicy mają już trochę doświadczenia w organizowaniu zabaw dla innych, ponieważ już pomagali przy kilku imprezach. Zamierzają pracować w losowo dobieranych grupach, a zadania będziemy wykonują dla społeczności lokalnej i dla siebie nawzajem. Grupy zadaniowe są liczniejsze niż zaleca teoria (składają się z 8 osób), a to dlatego, że małe grupki mogą nie podołać wyzwań jakie przed sobą postawią.

Budżet projektu: 61 024 zł

Dotacja: 39 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Czuj!Czuwaj! w Maruszynie

Miejscowość: Maruszyna

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Pod Górą 15

Kod pocztowy i Poczta: 34-424 Maruszyna

Województwo: małopolskie

Powiat: nowotarski

Adres strony internetowej: brak

Biuroszyna – Młodzieżowe biuro imprez i podróży w Maruszynie

Jana Pawła II 19, 34-424 Maruszyna, Polska

Więcej