Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jednym dźwiękiem wyłamuję drzwi - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Lolek w Kupnie

Cel:

Zwiększenie poczucia własnej wartości wśród młodzieży, a także umiejętności planowania, pracy w grupie i nawiązywania nowych relacji; zwiększenie ich poczucia sprawczości i możliwości wpływu na środowisko lokalne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 24 osób w wieku od 13 do 18 lat, będących uczniami lub absolwentami Zespołu Szkół w Kupnie.

Opis projektu:

Działania projektowe koncentrują się wokół odkrywania i dokumentowania zapomnianych, nieznanych i odchodzących w niepamięć piosenek turystycznych. Efektem jest przygotowanie śpiewnika zawierającego piosenki związane z miejscami w Bieszczadach i w Beskidzie Niskim, które powstały w wyniku fascynacji konkretnymi miejscami lub osobami, a także nagranie płyty z tymi piosenkami i dokumentacja fotograficzna oraz filmowa tych miejsc. Główne działania, które się do tego przyczyniają, to: zajęcia fotograficzne, turystyczne, założenie strony internetowej projektu, zajęcia wokalne i choreograficzne, poznawanie kultury muzycznej i turystycznej. Poprzez wycieczki uczestnicy mają możliwość poznania miejsca z piosenek i poczuć klimat i nastrój w jakim powstawały. Działania są utrwalane w formie papierowej, dźwiękowej i filmowej. Założony zostaje zespół muzyczny, który po projekcie będzie kontynuował swoją działalność. W ramach projektu przygotowywany jest również koncert, który będzie mógł być grany wielokrotnie, również po zakończeniu projektu.

Budżet projektu: 60 540 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Lolek w Kupnie

Miejscowość: Kupno

Ulica, nr domu i lokalu: Kupno 81

Kod pocztowy i Poczta: 36-145 Widełka

Województwo: –

Powiat: kolbuszowski

Adres strony internetowej: –

Jednym dźwiękiem wyłamuję drzwi

Kupno 170, 36-145, Polska

Więcej