Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Działań Lokalnych Młyn

Cel:

Rozwinięcie przez młodych wiary we własne siły za sprawą osobistego sukcesu i możliwości publicznego zaprezentowania własnych działań, nauka skutecznego planowania oraz umiejętność zjednywania sobie innych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku od od 15 do 19 lat, zamieszkująca gminę Nowe Miasto nad Pilicą.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych – wspólnej przestrzeni, w której młodzież będzie miała możliwość samodzielnego działania na rzecz społeczności lokalnej. Młodzi dzieli się na 4 grupy – komputerową, organizacyjną, aktorską i animacyjną. Skład grup jest zmienny. W centrum odbywają się planowane wydarzenia, ale jest to również przestrzeń do indywidualnej pracy lub wspólnego spędzania czasu „bez okazji”. Centrum jest też bazą dla innych działań, szczególnie Cyberoazy. Zainteresowani mediami cyfrowymi uczą się obróbki filmów i zdjęć, wykorzystywanych na samodzielnie stworzonej stronie i w prowadzonej samodzielnie promocji. Uczą się również podstaw programowania. Dusze artystyczne rozwijają swoje zainteresowania w działaniach teatralnych i animatorskich. Organizacja występów i prezentacja przed publicznością jest okazją do zdobywania nowych doświadczeń. Forma teatru spontanicznego i happening wyzwala kreatywność młodych. Organizacja wydarzeń Wiosna w Młynie i Dzień Dziecka uczą młodych organizacji czasu wolnego dla dzieci i działań na rzecz społeczności lokalnej.

Budżet projektu: 52 600 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Działań Lokalnych Młyn

Miejscowość: Gostomia

Ulica, nr domu i lokalu: Gostomia 12

Kod pocztowy i Poczta: 26-420 Gostomia

Województwo: mazowieckie

Powiat: grójecki

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych

Gostomia 11, 26-420, Polska

Więcej