Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

zGRAj się z nami! - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Młoda Alwernia

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych wśród uczestników, a także umożliwienie im poznania swoich mocnych i słabych stron oraz zwiększenie umiejętności komunikacyjnych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku od 13 do 17 lat, zamieszkująca gminę Alwernia

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu zGRAj się z nami są gry. W ramach projektu następuje inteGRAcja środowiska poprzez przygotowywanie i przeprowadzanie ciekawych wydarzeń kulturalnych w formie różnorodnych gier – planszowych, zręcznościowych, logicznych. Równocześnie uczestnicy tworzą film o młodzieży z Alwerni, która posiada ciekawe pasje czy talenty. Głównymi działaniami projektowymi są: 1. Zorganizowanie Turnieju Gier Planszowo-Zręcznościowych dla dzieci i młodzieży z gminy, 2. Zorganizowanie gier typu Escape Room pt. wyGRAj z czasem, 3. Nakręcenie reportażu Młodzi z pasją, aby wypromować ich w środowisku i otworzyć im drogę do zaprezentowania umiejętności na szerszą skalę, 4. Zorganizowanie dwóch wyjazdów szkoleniowych: wyjazdowe warsztaty z gier tradycyjnych (np. w Artetece WBP w Krakowie) mających na celu przybliżenie tematyki gier planszowo-zręcznościowych oraz wyjazd integracyjno-szkoleniowy do wybranych scape Rooms w Krakowie, 5. Zorganizowanie flashmob połączonego z cosplay podczas wydarzenia kulturalnego w gminie, 6. Zorganizowanie spotkania integracyjnego w formie zajęć survivalowych.

Budżet projektu: 51 190 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Młoda Alwernia

Miejscowość: Alwernia

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Zięby 1

Kod pocztowy i Poczta: 32-566 Alwernia

Województwo: małopolskie

Powiat: chrzanowski

Adres strony internetowej: www.smalw.pl

zGRAj się z nami!

Mickiewicza 3A, 32-566 Alwernia, Polska

Więcej