Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z dala od aglomeracji. Szansa czy zagrożenie dla młodzieży? - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ziemia Krobska

Cel:

Celem Forum jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat młodzieży z gminy Krobia, w tym rozmowa dot. jej sytuacji, aktywności i roli, a także wyznaczenie kierunku wspólnych działań, ułatwiających jej lepszy start w dorosłe życie.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy Forum są to osoby współpracujące na co dzień z młodzieżą, w tym nauczyciele i pedagodzy, policjanci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, a także samorządowcy oraz studenci, którzy przed laty uczestniczyli w projektach skierowanych do młodzieży z gminy.

Opis projektu:

Efektem forum będzie zawarcie partnerstwa na rzecz wyrównywania szans oraz rozwoju młodzieży z gminy Krobia oraz wyłonienie „zespołu diagnostycznego”, który przeprowadzi wielopłaszczyznową diagnozę środowiska młodzieży z terenu gminy. Forum będzie wstępem do opracowania lokalnej diagnozy potrzeb i problemów młodzieży z terenu gminy Krobia oraz programu współpracy na rzecz rozwoju młodzieży z terenu gminy.

Budżet projektu: 7 790 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Ziemia Krobska

Miejscowość: Krobia

Ulica, nr domu i lokalu: Prof. J. Zwierzyckiego 1

Kod pocztowy i Poczta: 63-840 Krobia

Województwo: wielkopolskie

Powiat: gostyński

Adres strony internetowej: –

Z dala od aglomeracji. Szansa czy zagrożenie dla młodzieży?

QXMM+P9 Krobia, Polska

Więcej