Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowe know-how! - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Cel:

Celem Forum jest przeprowadzenie debaty publicznej dotyczącej szans i zagrożeń dla młodzieży, a także utworzenie grupy społecznej ds. diagnozy i projektów miękkich, pokazanie dobrych praktyk i integracja środowiska działającego na rzecz młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami są radni, nauczyciele i dyrektorzy szkół, miejscowi liderzy, wójt gminy, sołtysi, członkowie rady rodziców, rodzice i mieszkańcy, trenerzy, przedstawiciele klubów sportowych i strażacy zajmujący się młodzieżowymi drużynami, pracownicy biblioteki i Komisji Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym, księża z parafii, osoby posiadające doświadczenie w realizacji projektów realizowanych w ramach Programu Równać Szanse, osoby pracujące z młodzieżą.

Opis projektu:

Efektem forum będzie powstanie społecznej grupy ds. diagnozy i projektów. Uczestnicy forum pogłębią wiedzę dotyczącą problemów i możliwość skuteczniejszego działania na rzecz młodzieży.

Budżet projektu: 7 570 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 23

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowe know-how!

Szkolna 13, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej