Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pozezdrze oknem na świat - 2016

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pozezdrzu

Cel:

Celem Forum jest to wymiana doświadczeń przedstawicieli instytucji i organizacji współpracujących z młodzieżą. Celem jest określenie potrzeb młodych oraz stworzenie ofertę rozwoju dla młodych osób w gminie Pozezdrze.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami Forum są to przedstawiciele samorządu lokalnego, tj. wójt gminy, sekretarz, przewodniczący Rady Gminy Pozezdrze, pracownik gminy ds. oświaty, komisja oświaty przy Radzie Gminy, dyrektor szkoły, nauczyciele, dyrektor GOK-u, pracownicy biblioteki, przedstawiciele sołectw, stowarzyszeń, OSP, liderów organizacji działających na rzecz młodzieży, ZHP, policji.

Opis projektu:

Dzięki przeprowadzeniu forum zwiększy się współpraca instytucji i organizacji pracujących na rzecz młodzieży w naszej gminie. Nastąpi wymiana doświadczeń i pomysłów na realizację działań. Wymiernym efektem będzie wspólne zaplanowanie, sfinansowanie i przeprowadzenie imprez, integracja różnych środowisk społecznych. Nastąpi wspólne poszukiwanie środków z różnych źródeł, a w tym z Programu „Równać Szanse” na partycypowanie w kosztach podjętych działań.

Budżet projektu: 6 150 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Gminna Biblioteka Publiczna w Pozezdrzu

Miejscowość: Pozezdrze

Ulica, nr domu i lokalu: Wolności 24

Kod pocztowy i Poczta: 11-610 Pozezdrze

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: węgorzewski

Adres strony internetowej: –

Pozezdrze oknem na świat

Węgorzewska 5, 11-610 Pozezdrze, Polska

Więcej