Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dyskuteka – porozmawiajMY o młodzieży - 2016

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Cel:

Celem Forum jest poznanie możliwości lokalnego środowiska na rzecz działalności dla młodzieży, poparte wymianą inspiracji i doświadczeń oraz zdiagnozowanie potrzeb młodych.

Odbiorcy projektu:

W Forum bierze udział burmistrz Miasta Sławkowa i inicjator wielu projektów kulturalnych i młodzieżowych, MOK w Sławkowie, Schronisko Młodzieżowe w Sławkowie, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków, Zespół Szkół w Sławkowie, Związek Drużyn Złota Ósemka w Sławkowie, Stowarzyszenie Porozumienie Pokoleń, a także pracownicy organizacji z terenu Sławkowa, zainteresowani tematyką Forum.

Opis projektu:

Efektem forum będzie diagnoza środowiska lokalnego ze szczególnym uwzględnieniem realizacji działań na rzecz młodych ludzi oraz wzajemne poznanie się poprzez współpracę podczas zadań grupowych. Uczestnicy, dzięki pracy w grupie, wymienią między sobą doświadczenia, pomysły i stworzą wspólną mapę myśli i celów na temat działań na rzecz młodzieży. Dokonana zostanie analiza kilku obszarów, związanych z młodzieżą, np. sposoby spędzania wolnego czasu, recepta na stworzenie miejsca przyjaznego młodemu człowiekowi, aspekt edukacyjno-wychowawczy i wejście młodych na rynek pracy.

Budżet projektu: 5 150 zł

Dotacja: 4 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Młyńska 14

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mok.slawkow.pl

Dyskuteka – porozmawiajMY o młodzieży

Młyńska 14a, 41-260 Sławków, Polska

Więcej