Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

A. Frycz Modrzewski Takie będą rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie - 2016

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Cel:

Celem Forum jest wywołanie dyskusji na temat zasobów i możliwości gminy oraz lokalnego środowiska do podjęcia działań na rzecz młodzieży. Ponadto celem jest pokazanie działań realizowanych dla i z młodzieżą.

Odbiorcy projektu:

Wójt gminy Bochnia, przewodniczący Rady Gminy Bochnia, radni pracujący bezpośrednio z młodzieżą- współpracujący z Młodzieżowa Radą Gminy, dyrektor GCKCziS, dyrektorzy szkół, dyrektor GOPS, policja, instruktorki kultury pracujące w świetlicach wiejskich i bibliotekach, przedstawiciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, przedstawiciele OSP, Prezes Klubu Sportowego, kierownik Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca Siedlecanie, kierownik Młodzieżowej Orkiestry Dętej, poszczególni sołtysi, rodzice.

Opis projektu:

Efektem forum będzie poznanie zasobów i możliwości gminy, organizacji i instytucji pracujących z/dla młodzieży. Poznanie działań poszczególnych instytucji oraz podsumowanie posiadanej wiedzy o młodzieży z gminy Bochnia.

Budżet projektu: 5 295 zł

Dotacja: 3 600 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Miejscowość: Łapczyca

Ulica, nr domu i lokalu: Łapczyca 334

Kod pocztowy i Poczta: 32-744 Łapczyca

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: www.gck.bochnia.pl

A. Frycz Modrzewski Takie będą rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

Łapczyca 75, 32-744, Polska

Więcej