Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Lokalne Forum – Razem dla Młodych w Gminie Oborniki Śląskie - 2016

Realizowany przez:

Fundacja Znajdź Cel

Cel:

Celem Forum jest wymiana doświadczeń instytucji, organizacji i osób działających na rzecz młodzieży w gminie Oborniki Śląskie, a także wspólne wypracowanie strategii wyrównywania szans na równy start młodzieży w dorosłe życie.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w Forum zaproszenie otrzymują lokalni aktywiści, rodzice skupieni w radach rodziców przy szkołach, przedstawiciele OSP, stowarzyszeń, trenerzy, radni, sołtysi, osoby pracujące z młodzieżą w domu kultury oraz bibliotece. Zaproszenie otrzymują osoby, które chcą pracować z młodzieżą i dla młodzieży, w tym nauczyciele i pedagodzy ze szkól podstawowych, gimnazjów i szkoły średniej.

Opis projektu:

Zaplanowane efekty Forum będą bardzo szerokie. Jednym z najważniejszych jest spotkanie organizacji, instytucji i osób działających z młodzieżą i na jej rzecz, wymiana doświadczeń, zdiagnozowanie i rozpoznanie dlaczego nie są podejmowane działania lub nie przynoszą oczekiwanych efektów, co można i należy zmienić. Rozpoznanie problemu pozwoli na wspólne wypracowanie gminnego dokumentu (strategi) określającego możliwości działań z młodzieżą na rzecz wyrównywania szans w gminie.

Budżet projektu: 7 100 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Fora Lokalne

Fundacja Znajdź Cel

Miejscowość: Pęgów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Wierzbowa 15 m, Pęgów

Kod pocztowy i Poczta: 55-120 Oborniki Śląskie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: trzebnicki

Adres strony internetowej: znajdzcel.pl

Lokalne Forum – Razem dla Młodych w Gminie Oborniki Śląskie

Główna 64, 55-120 Pęgów, Polska

Więcej