Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kadr po kadrze – od zdjęcia do filmu - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Cel:

Celem projektu jest to upowszechnienie metod działań projektu Uchwycone w kadrze i publikacji Kadr po kadrze czyli jak nakręcić film animowany, poprzez szkolenia.

Odbiorcy projektu:

40 przedstawicieli 20 grup nieformalnych, organizacji lub instytucji, które zainteresowane są realizacją i wprowadzeniem działań według metodyki projektu modelowego.

Opis projektu:

Projekt trwa od 1 kwietnia do 31 października 2017r. Podczas szkolenia zostaje przekazana uczestnikom wiedza na temat metod realizacji projektu w taki sposób, który umożliwi zainteresowanym podmiotom prowadzenie działań w swoim środowisku zgodnie z tymi metodami. Szkolenie daje uczestnikom podstawy merytoryczne do samodzielnego przeprowadzenia działań. W programie znajduje się komponent promujący Program Równać Szanse (filozofia działania, zasady współpracy, informacje o konkursach dotacyjnych) wg wzoru przekazanego przez PFDiM.

Budżet projektu: 27 140 zł

Dotacja: 17 300 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Miejscowość: Różnowo

Ulica, nr domu i lokalu: Różnowo 175

Kod pocztowy i Poczta: 11-001 Dywity

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: –

Kadr po kadrze – od zdjęcia do filmu

Różnowo 1, 11-001, Polska

Więcej