Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Strachy na wróble – zainspiruj się! - 2016

Realizowany przez:

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Cel:

Celem projektu Strachy na wróble – zainspiruj się! jest upowszechnienie metod działań projektu Strachy na wróble poprzez przeszkolenie przedstawicieli organizacji lub instytucji, które są zainteresowane wprowadzeniem i realizacją działań wg metodyki Projektu Modelowych w swoim środowisku.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu są to osoby z różnych środowisk, na co dzień współpracujące z młodzieżą –z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, z terenu całej Polski.

Opis projektu:

Realizacja 2 szkoleń, na każdym spotkaniu przewidywany jest udział co najmniej 20 osób. Efekty projektu: dwa 15-godzinne szkolenia, każde dla min. 20 osób z 10 organizacji; nawiązanie współpracy z 2 organizacjami, które będą prowadzić działania zgodnie z metodologią Projektu Modelowego. Ponadto wszyscy uczestnicy szkoleń zdobywają odpowiednią wiedzę z zakresu sposobu wdrażania w swoim środowisku podobnych inicjatyw, natomiast Podkarpackie Centrum Hipoterapii nawiąże współpracę z innymi organizacjami, pozyska nowych partnerów, nowe doświadczenia oraz wzmocni się pozytywny wizerunek i rozpoznawalność w regionie.

Budżet projektu: 27 160 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Podkarpackie Centrum Hipoterapii

Miejscowość: Błażowa

Ulica, nr domu i lokalu: Armii Krajowej 30

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: www.pchip.org.pl

Strachy na wróble – zainspiruj się!

Armii Krajowej 24, 36-030 Błażowa, Polska

Więcej